Kim Holden „Franco” ( Bright Side #3 ). Everywhere you’d go, I’ll be there for you.

33236889Tytuł: Franco
Autor: Kim Holden
Ilość stron: 274
Wydawnictwo: Do Epic LLC

Po Promyczku i Gusie, wydaje się, że pisanie dalszych części historii nie ma sensu. Jednak Kim Holden pokazała, że jest idealnym zwieńczeniem historii przyjaciół, którym przyszło przeżyć jedną z najgorszych rzeczy na świecie. Utratę przyjaciela. Trudno stwierdzić czy pozbieranie się po traumatycznych, łamiących serce przeżyciach jest łatwe czy też nie. Jednak życie Franco jest inne.  Jego podejście do życia, jego energia, potrzeby są zupełnie inne niż jego przyjaciół.

 

Franco Genovese jest perkusistą w światowej sławy zespole rockowym, Rook. Ma wszystko. Cudowny uśmiech, mnóstwo tatuaży, genialny humor i serce tak wielkie jak tylko można mieć. Życie jest dobre. Ustatkowane, takie jak Franco lubi najbardziej. Jednak wszystko zmienia się pewnego wieczoru, w pewnym barze w Los Angeles. Kiedy Franco bawi się wyśmienicie, do baru wchodzi  Gemma Hendricks, odnosząca sukcesy, młoda architekt z Północnej Anglii. Dziewczyna ma wszystko. Śliczny uśmiech, niesamowite poczucie humoru, jest sarkastyczna i rozbrajającą urodę. Wystarczy chwila, żeby para poczuła przyciąganie. Podobnie z ich przyjaźnią. Wystarczył moment. Jednak czy przyjaźń przetrwa odległość tysięcy mil, kiedy Gemma pragnie określonych rzeczy? Co zrobić, kiedy okazuje się, że Franco Genovese to jej wymarzony mężczyzna, a Gemma Hendricks to jego wymarzona kobieta? Czy zechcą zmienić swoje życie, żeby zacząć nowe razem?

 

Choć książka jest trzecią z serii Promyczka, Kim Holden zaznacza, że może być czytana osobno. Bez znajomości poprzednich części.

Pociągnięcie wątku Franca było strzałem w dziesiątkę. Niesamowite jest to, że kreacje postaci u Holden zawsze mnie zaskakują. Kiedy zaczyna się jej książki, człowiek po prostu czyta i odnosi wrażenie, że to tylko na papierze. Nie mija kilka sekund, kiedy zaczynamy zakochiwać się w samej postaci Franco, nie wiadomo kiedy chcemy zaprzyjaźniać się z Gemmą. Kibicujemy parze i czujemy coraz większą satysfakcję z tego co prezentuje nam autorka.

 

Franco to wychowany w Ameryce Włoch, który ma wielkie, pełne miłości i ciepła serce. To facet, którego powinna pragnąć każda dziewczyna. Kiedy poznaje zdecydowaną i twardo stąpającą po ziemi Gemmę, wszystko staje się jasne. Nie mogą się tylko przyjaźnić. Jednak dzieli ich wielka odległość, a przyjaźń przez telefon czy internet nie jest już tym czego chcą. Przyjaźń nie jest tym czego chcą. Pragną siebie na wzajem.

Bardzo możliwe, że to moja ślepota, ale przez większość książki byłam pewna, że będzie to historia o wielkiej przyjaźni, która przetrwa wszystko, a nie romans ze scenami łóżkowymi, które pieką w policzki ( w zasadzie jak się ma rumień nerwowy to zawsze pieką policzki). Spodziewać się można wszystkiego, ale Holden zaskakuje, pokazuje, że to nie jest taki typ opowieści, jaką znamy z Promyczka  czy Gusa. To coś innego. Jeszcze bardziej wciągającego i ciepłego, choć wydawałoby się, że tak być nie może.

 
Zdecydowanie każdy kto przeczytał pierwsze dwie części, powinien poznać Franco i Gemmę. To para, która was oczaruje i rozczuli po całości.

 

 

 

 

Hasacz.

Reklamy

6 uwag do wpisu “Kim Holden „Franco” ( Bright Side #3 ). Everywhere you’d go, I’ll be there for you.

  1. Drogi Hasaczu Twoje recenzje, ostatnimi czasy to już bardzo, kuszą mnie do rzucenia w kąt pisania pracy inżynierskiej a książki o wizualizacji firmy i inne takie tam mam wielką ochotę rzucić gdziekolwiek i czytać w zamian polecane przez Ciebie lektury:) A więc Hasacz ze zwierza leśnego stał się Hasaczem kusicielem 😛

  2. Zachęciłaś mnie 🙂 jak nadrobię swoje książkowe zaległości to chętnie sięgnę po nią. Gusa pokochałam całym sercem i jeżeli mam być szczera to druga część serii bardziej przypadła mi do gustu.
    Trzymaj się cieplutko 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s