” Powiedz to inaczej. 17 zasad rozwiązywania konfliktów.” Dana Caspersen we współpracy z Joostem Elffersem.

Greetings!

Dzisiaj, trochę o wcześniejszej porze, przybywam do was z książką nietypową. Kto czyta hasacza w miarę od początku, wie jak bardzo nie lubię , wręcz gardzę poradnikami. Jednak we współpracy z wydawnictwem Czarna Owca, zaprezentuję wam dzisiaj książkę, która przyda się każdemu, włącznie ze mną – stworem, który często się kłóci udowadniają jaki to głupi jest. Jesteście gotowi na przełom? No to zaczynamy.

Powiedz to inaczej front OKL 72RGB
Tytuł: Powiedz to inaczej. 17 zasad rozwiązywania konfliktów.
Autor: Dana Caspersen we współpracy z Joostem Elffersem
Ilość stron: 249
Wydawnictwo: Czarna Owca

W życiu prywatnym jak i zawodowym często stajemy przed sytuacjami, które wymagają od nas odpowiedniego zachowania, umiejętności rozwiązywania konfliktów pokojowo. Wiadomo – kłótnie, negatywne emocje, brak zrozumienia drugiej osoby potrafią wpłynąć destrukcyjnie na samopoczucie i relacje międzyludzkie. Jak zatem poradzić sobie w takich sytuacjach by uniknąć nieporozumień? Jak poradzić sobie z konstruktywną krytyką? Jak konflikt zmienić w dyskusję, która będzie rozwojowa dla obu stron?

Oto przed wami książka, która uczy nas – czytelników – jak nie popaść w niełaskę otoczenia, nie nawiązywać konfliktów. Sięgając po Powiedz to inaczej, byłam sceptycznie nastawiona, pomijając fakt, że całkiem kusząco brzmiał mi opis tej książki w zapowiedzi. Podejrzewam, że ideą tej książki było uderzenie w totalny minimalizm tekstowy. Przejrzystość, mała ilość tekstu o dużym znaczeniu i dużym stopniu zrozumienia dla przeciętnego czytelnika. To działa na plus. Dlatego jeśli interesuje was rozwój osobisty, zawodowy – jakikolwiek – gorąco polecam wam tą książkę. Dzięki tym 17 prostym zasadom nauczycie się jak nastawienie swojego umysłu i przestaniecie tkwić w strefie ataków i kontrataków. Książka zawiera porady, ćwiczenia oraz przykłady z życia codziennego odnośnie opisywanych rad i sytuacji. Książkę polecam nie tylko ludziom, których interesuje rozwój, ale i tym, którzy podobnie jak ja mają problem z rozmawianiem – bycie aspołecznym, to dopiero problem. Jednak dzięki tej książce macie okazje nauczyć się jak rozmawiać, bez atakowania drugiej osoby.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Czarna Owca.

Was za to zapraszam na mój kanał, gdzie postaram się trochę omówić wrzesień.

Hasacz.

Reklamy

3 uwagi do wpisu “” Powiedz to inaczej. 17 zasad rozwiązywania konfliktów.” Dana Caspersen we współpracy z Joostem Elffersem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s