O apetycie na życie i walce o każdy dzień. Ewa Błaszczyk „Lubię żyć „.

Greetings!

Przybywam do was dzisiaj z książką,  która może wam pokazać jak niesamowicie silna jest kobieta, o której dzisiaj chce wam napisać. Wszystko to dzięki wydawnictwu Filia. Okazuje się bowiem, że mimo wszelkich przeciwności losu i niepowodzeń, ta kobieta nadal ma wielki apetyt na życie i siłę by walczyć o każdą odrobinę szczęścia. Zapraszam na notkę o Ewie Błaszczyk.

image

Tytuł: Lubię żyć.
Autor: Ewa Błaszczyk w rozmowie z Agnieszką Litorowicz – Siegert
Ilość stron: 271
Wydawnictwo:  Filia

Życie doświadcza nas na przeróżne sposoby. Czasem odbiera nam najcenniejsze co w nim mamy – rodzinę, miłość, przyjaciół.  Jednak trzeba żyć dalej. Pogodzić się z losem i zacząć wszystko od nowa. Ewa Błaszczyk to nie tylko wybitna aktorka i pieśniarka, ale też kobieta spragniona życia ,gotowa walczyć o swoją rodzinę.  Kiedy jej córka Ola zapadła w śpiączkę nie poddała się, tonąc w rozpaczy. Nie tylko zaczęła walczyć o dziecko i dobre życie, ale sama zaczęła działać. Założyła klinikę Budzik oraz fundację Agora. To wszystko to tylko kilka kropel w morzu życia tej niezwykłej i silnej kobiety. W zbiorze rozmów, które przeprowadziła Agnieszka Lotorowicz- Siegert przeczytać można o niezaspokojonym apetycie na życie aktorki, sile jaką daje jej rodzina – obie córki. Całe doświadczenie kobiety ukształtowało ją na osobę cieszącą się każdym najmniejszym dobrem jakie dostaje, dobrocią ludzką jaka jest jej okazywana.

Czytając te rozmowy odniosłam wrażenie, że Ewa Błaszczyk jest niezniszczalna. Mimo tego co się jej przydarzyło, nadal jest aktywną kobietą.  Gra, dba o swoje córki, kupuje tanie sukienki, pije wino. Nawet z kart tej książki,  wypowiedzi aktorki wydają się niesamowicie optymistyczne i ciepłe. To zaskakujące jak wiele ciepła i radości ma w sobie kobieta, która w teorii powinna była się załamać. Wszystko to jest niesamowite i szczerze powiem, że powinniśmy brać przykład z Ewy Błaszczyk. Cieszyć się życiem, czerpać z niego pełnymi garściami mimo przeciwności losu. Szczerze powiem, że ta książka to jedna z tych lektur,  które uczą i podnoszą na duchu.

Reasumując:  gorąco polecam tą książkę każdemu czytelnikowi,  który gustuje w dobrych zbiorach wywiadów. Każdemu kto interesuje się osobą pani Ewy lub po prostu osobom, które chcą zrozumieć jakim cudem ta kobieta jest tak silna.

Za książkę gorąco dziękuję wydawnictwu Filia.

Wam za to życzę zaczytanego dnia.

Hasacz.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “O apetycie na życie i walce o każdy dzień. Ewa Błaszczyk „Lubię żyć „.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s