Clapton sam o sobie czyli hasacz po lekturze „Eric Clapton. Autobiografia”.

Greetings!

Przybywam do was z relacją po przeczytaniu autobiografii jednego z lepszych ,jeśli nie najlepszych gitarzystów na świecie.Dzięki Grupie Wydawniczej Publicat, mam przyjemność przedstawić wam autobiografię Erica Claptona. Nie wiecie kto to jest? Spokojnie, wszystko się wyjaśni. Jednak zanim to, zapraszam na małe wprowadzenie, a potem sam zdecydujcie, co z tym zrobicie 😀

eric-clapton-autobiografia-1
Tytuł: Eric Clapton. Autobiografia.
Autor: Eric Clapton
Ilość stron: 278
Wydawnictwo: Dolnośląskie

Eric Clapton mający na koncie półwiekowy staż gry na gitarze, zrewolucjonizował grę na tym instrumencie. Nagrywał i koncertował m.in. z Beatlesami, Rolling Stonesami, Jimim Hendrixem, Bobem Dylanem, Arethą Franklin i Philem Collinsem, zaliczany jest do piątki najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Jednak nikt nie jest taki idealny jak się wydaje. Sam Clapton w swojej autobiografii pokazuje swoje słabe i mocne strony. Przeczytacie tu o odkrywaniu muzyki, narkotykach, radości z nagrywania, o pięknych kobietach, zdradzie, alkoholu. Czyli o całym rock’n’rollu jaki wypełniał życie wielu artystów – w tym samego Claptona.

Autobiografia Erica Claptona była, jest i będzie pozycją obowiązkową w biblioteczce każdego fana jego muzyki. Wielką zaletą tej książki jest szczerość i prawda jaka płynie z jej kart. Nie ma tu idealizowania, zakłamania, ukrywania większości złych rzeczy. Clapton całkowicie świadomie i bez strachu dzieli się ze światem swoim życiem w tej niedługiej biografii. Pozwalając sobie na subiektywną ocenę, stwierdzam, że to godne podziwu, że ten – na dzień dzisiejszy – dojrzały i spełniony mężczyzna, pokazuje jak naprawdę wyglądało jego życie. Opowiada o tym jak to jest koncertować z naprawdę wielkimi gwiazdami i nie tylko. O tym jak wiele radości dawało i daje nadal tworzenie muzyki. Poznacie kulisy powstawania takich przebojów jak Layla, Wonderful Tonight czy Tears in Heaven. To prawdziwa perełka w literaturze muzycznej.

Gorąco polecam każdemu kto interesuje się Erickiem Claptonem i jego muzyką.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Dolnośląskie [ Grupie Wydawniczej Publicat ].

Wam za to życzę przetrwania w ten upał.

Hasacz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s