Smak fiołkowej konfitury i wielka miłość czyli hasacz o konkursie u Magazynu Obsesje!

Heryey, Heryey!

Ludu hasaczowego lasu i okolic, łąkowe ciamciaramcie, moje słodziachne safanduły !!
Jak wiecie i widzicie po moim fanageu Magazyn Obsesje organizuje konkurs. Nie byle jaki, bo książkowy – tak Agnieszka mnie kupiła i to z głośnym ” TAK!” – spokojnie, po prostu się zakochałam w tym jak Agnieszka ze mną rozmawia i jest z okolic mojego miasta. Tani chwyt. Nie postarała się. Niestety dla was ,albo i bardzo stety mam zamiar was zachęcić do tego konkursu. Oto jak przedstawia się sytuacja.

Magazyn obsesje, który możecie obserwować tu oraz tu – organizuje konkurs książkowy. Konkurs z nie lada wyzwaniem.
Musicie wejść na you tube w ten filmik:

I napisać w komentarzu: Chcę tę książkę bo… – zadanie jest o tyle trudne, że musicie zaimponować Agnieszce, która chce byście się wykazali inwencją i opisali dokładnie dlaczego to akurat wy – znaczy Ty drogi czytelniku, masz dostać książkę – „Stacja Jagodno – Zaplątana miłość” autorstwa Karoliny Wilczyńskiej.Powieść pachnąca i smakująca fiołkową konfiturą. Pełna miłości . Jak możecie przeczytać na stronie Magazynu Obsesje:

Zatrzymaj się na chwilę w urokliwej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Tutaj czas płynie inaczej. W Jagodnie spotykają się przeciwieństwa: wieś i miasto, kobiety i mężczyźni, starość i młodość, tradycja i nowoczesność. Karolina Wilczyńska odmienia smaki życia przez wszystkie przypadki.

Tamara – 36-letnia rozwódka i specjalistka od PR-u dostaje polecenie zorganizowania kampanii wyborczej kandydatowi na wójta gminy Jagodno. Podczas spotkania przedwyborczego jeden z oponentów zarzuca Tamarze, że promuje politykę prospołeczną, a sama zaniedbuje swoją rodzinę. Faktycznie jej nastoletnia córka Marysia ma problemy – chłopak namawia ją do zażycia narkotyków i domaga się „dowodu miłości”. Czy nowy partner Tamary przejdzie tę próbę rodzicielską? Czy Tamara uratuje córkę? Kim jest tajemnicza babcia Róża?

Trzy generacje kobiet i smak konfitur z fiołków, które potrafią osłodzić nawet najbardziej gorzkie życie. Najnowsza powieść Karoliny Wilczyńskiej to pełna ciepła opowieść o miłości, szczęściu i poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi.

– dla każdego miłośnika romansów to jest coś cudownego. Prawdziwa gratka. Niedługo u hasacza recenzja tej że książki.

Gorąco polecam – Hasacz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s