Share WEEK 14-21 marca 2015.

image

Pan Andrzej Tucholski z Jest kultura robi taką akcje. Co by podzielić się blogami/vlogami, które są dla nas ważne, miały wpływ na nasze blogowo – internietowe życie. Akcja jest prosta.  Wybieracie trzy blogi lub vlogi ,które inspirują was / mają na was duży wpływ i uwielbiacie je czytać / oglądać. Następnie linki do blogów umieszczacie w komentarzu u pana Andrzeja, tak jak link do waszych notek.

Żeby nie przedłużać, zaczynamy:

Na pierwszym miejscu: Wielki Buk. 

image

Cudowna, przewspaniała, jedyna i niepowtarzalna Olga ❤ ! Nie wiem co bym zrobiła gdybym jej nie odkryła. To jak ona pisze i o czym… tego się nie da opisać. Tego trzeba doświadczyć. Gdyby nie Olga, na dobrą sprawę Przyczajony Hasacz by nie istniał – już by nie istniał. Olga inspiruje, Wielki Buk prowadzi i pokazuje jak powinien wyglądać idealny blog. Zdecydowanie Wielki Buk to numer jeden wśród blogów. Jej posty, choć nie celowo – motywują i zmuszają do ciężkiej pracy nad tym co się robi w blogosferze.

Na drugim miejscu jest: Book Reviews by Anita.

image

Kobieta mówiąca z zawrotną prędkością, paplającą najcudowniej na świecie. Jedyna Anitka! Anita prowadzi kanał na ju tubie, ale pisze też bloga. Jak ona papla <3. Gdyby nie ona, najprawdopodobniej nie poznałabym twórczości Mroza, nie dowiedziałabym się jak cudowni są muszkieterowie czy jak wnikliwie potrafi pisać Gillian Flynn. Anicie zawdzięczam wiele i jeszcze więcej. Rozszerzenie horyzontów i perspektyw czytelniczych i wzbogacenie mojego słownictwa o słowo "klump ". Dziękuję Ci za to <3.

Na trzecim miejscu jest: Secret Books.

image

Martha z Secret Books. To jak ta dziewczyna niesamowicie pisze i w przesłodki sposób opowiada o książkach to jest aż niemożliwe. Uwielbiam ją i coraz bardziej mnie przekonuje do bycia szerokopojętym blogerem. Na chwilę obecną jestem tylko hasaczem i jakoś to idzie, ale jednego jestem pewna. Martha jest niesamowita i uwielbiam jej bloga i vloga. Gorąco polecam każdemu.

Róbcie share week póki możecie. Dziś ostatni dzień!  Idźcie, piszcie, rozgłaszajcie, kochajcie i rozmnażajcie blogi o vlogi!

Hasacz.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Share WEEK 14-21 marca 2015.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s