” Drogą dedukcji dojść do konkluzji…” czyli przeglądanie forum dyskusyjnego Fronda.pl.

Jako mało wyrafinowany hejter, w poszukiwaniu rozrywki, zaczęłam buszować po forach dyskusyjnych. W ten magiczny sposób znalazłam się na forum o bardzo osobliwej nazwie Fronda.pl – jak sam podpis głosi – portal poświęcony.  Ile łez wylałam i jakich zakwasów się nabawiłam przez nadmierną ilość śmiechu, to tylko ja wiem. Podzielę się z wami „perełkami” ,które udało mi się wynaleźć na stronie i przezabawnym fanpage-u „Mądrości z Frondy”.  Strona się załadowała, klikam w pierwszy lepszy temat dyskusji – i już po pięciu minutach przypuszczam, a raczej jestem już w 100% uświadomiona, że spłonę w odmętach cuchnącego siarką , piekła. Będę popijała drinki ze smoły i wytapiała tłuszcz w kotle z ludzkim tłuszczem – jakem Ateista. Nie bierzcie niczego do siebie. Wypowiedzi nie są kierowane bezpośrednio do nikogo – po za autorami tych tekstów.

1. „W gruncie rzeczy każdy z poglądów, które „wyznaje” „ateista”, jest odmianą relatywizmu. A więc – kłamstwa. A więc – satanizmu.”

– …okej , jakaś chętna dziewica do złożenia się w ofierze Panu Ciemności? Istnieje możliwość podgrzania ołtarza, przed rozpoczęciem ceremonii. Cytując pewnego komentującego z fanpage’a „MF” – drogą dedukcji doszedł do konkluzji – Artur Conan Doyle by się nie powstydził.  Jako ateiści ujeżdżajmy miotły/Vargów z powieści Tolkiena i pegazy z mitologii.  Serio – jako ateista, nie czuje się specjalnie okłamywana i nie jestem specjalnie satanistką…

2.”W chłopcach należy wzmacniać instynkty i zachowania agresywne, po prostu uczyć ich z zimną krwią zabijać przeciwników, żeby w przyszłości umieli uchronić swoje żony i dzieci przed agresja byle agresywnego lewackiego łajdaka.”

– Dobra. Mam na ten przykład , pięcioletniego syna. Kupię mu na urodziny prawdziwą maczetę,miecz, cokolwiek ostrego – idąc radą Frondy – każe mu zabijać „agresywnych lewackich łajdaków” bo mnie napastują wzrokiem,a w przyszłości będą to robili jego żonie i dzieciom. Fronda – jako portal – pierdoli głupoty…ciekawe czym się inspirował założyciel. A może to ksiądz, którego nie dopuścili do ambony, przez prawicowe poglądy?

3.”Właśnie, wydaje się, że Franciszek w każdej swojej wypowiedzi stara się przypodobać judeo-masońskim mediom. Istnieje możliwość, że kościół wg zaleceń Michnika stworzy w Polsce właśnie papież Franciszek.
Zresztą czy ktoś byłby w stanie podać coś w czym Franciszek i Michnik by sie nie zgadzali?
Odpowiedź jest oczywista i to zła wiadomość dla Polski.”

– Dobra. Czyli wiadomo już, że papież Franciszek skończy jak Jan Paweł I. Po pewnym okresie pontyfikatu zostanie po prostu zlikwidowany, a władze Watykanu powiedzą,że to nagła choroba go zabrała. Widać jak sprawnie Kościół potrafi sobie poradzić z niewygodnym i zbyt postępowym papieżem. Pozostaje czekać i dalej śmiać się z Frondy.

4.”Radio Maryja jątrzy? Świetnie! Całe stada bolszewickich pachołków, zdrajców, czerwonych kanalii, prostytuujących się dla nich kapusiów, czy megazłodziei w garniturach (dzisiaj wielu z nich mianowanych zostało …che che che….”czuowiekami chonoru”, autorytetami, „europejczykami” itp.) – wszyscy oni bardzo by chcieli, aby rany zadane przez nich Polakom i Polsce „zarosły błoną podłości” i niepamięci. Radio Maryja dzieli? Kapitalnie! Wszak sam Pan powiedział, że przyniósł podziały, że „dwoje stanie przeciw trojgu a troje przeciw dwojgu”. Wszakże jest podział na zdrajców i patriotów; na nieukaranych oprawców komunistycznych oraz na ich ofiary; na zeszmaconych kapusiów ubeckich i nieskundlonych – uczciwych ludzi; na złodziei tudzież na okradzionych; na kłamców i oszukanych. Musi być taki podział, bo on oznacza demaskowanie łajdaków i głupców, odsiewanie plew od ziarna.
Alleluja i do przodu!!! Sto lat dla Radia Maryja i TV TRWAM!!! Sto lat dla Ojca Rydzyka!!!”

– Nie wiem co napisać. Ten kto to napisał albo jest wybitnie płytkim trollem, albo zagorzałym fanem radia i naprawdę przestudiował największą książkę fantasy od deski do deski. Swoją drogą – autor musi żyć jeszcze w stanie wojennym, ewentualnie ma srogo ponad 70 lat, że tak doskonale znane mu są określenia „czerwonych kanalii”, „zeszmaconych kapusiów ubeckich”…prawda?

5.”Wykorzystuje się te niepełnosprawne dziewczyny do rozbierania do jakiś kalendarzy dla zboczeńców.”
„Obawiam się, że Ludzie Postępu niebawem zaczną nam narzucać siłą oglądanie normalnych-inaczej. Abyśmy już całkiem się „zdeformowali”.

– Oho! Nie dość, że ociemniały na umyśle, to jeszcze przeciwnik modelek na bicyklach. Dziewczyny po wypadkach/upośledzeniem czy jakąś inną wadą, która odebrała im możliwość chodzenia – to już nie normalne, piękne kobiety, które pokazują, że mimo niepełnosprawności też mogą być piękne – tylko „normalne-inaczej” twory, które mają nas deformować? Polecam autorowi iść do stodoły/piwnicy/komórki za domem/ gdzie tam trzyma narzędzia, wziął saperkę, poszedł do znajomego i poprosił, żeby ten go pierdolną w potylicę. Dla ścisłości – „normalny-inaczej” to jest autor tego tekstu, a nie te kobiety, które pokazują, że mimo stanu zdrowia potrafią być cudowne i silne. „Ludzie Postępu” nie zaczną narzucać nam niczego.  Ty już jesteś deformowany człowieczku – a nie. Wybaczcie. Nie będę ludzi obrażała. Istoto oddychająca…

6. „Jak mam wybierać między bandytą a bandytą i opętanym sodomitą to wybieram bandytę. Przynajmniej mnie tylko zabije ale mnie wcześniej nie zgwałci …Pan Gomułka przy dzisiejszych eurodegeneratach był niemal konserwatystą …”

– Ajajaj..ktoś się oczytał ” Fifty Shades of Gray” w wersji ” Ja sem bandita i żodin we Gotham ne wie, że ja sem sodomita!”… Chyba właśnie tego się autor oczytał…inaczej nie potrafię tego wyjaśnić. No chyba, że autor ma ze sobą problem i boi się gwałtu przed śmiercią – bo przecież jak ktoś mu zgwałci zwłoki to różnicy nie zrobi bo będzie już martwy.

7.”Feministki to szmaty, które uwłaczają porządnym i normalnym kobietą. Dekomponują rodzinę i niszczą porządek społeczny.Z psychotycznym zacięciem.”

– Oj tam, oj tam…zaraz z psychotycznym zacięciem. To kobiety, którym źle w pozycji na dole i wolą być stroną dominującą.

8.”Coraz więcej przemawia za tym, że Putin i Rosja to ostatni sprawiedliwi w zepsutym, zdemoralizowanym świecie, więc…łączy nas z nimi więcej, niż sądziliśmy sami….”

– Autorowi polecam udać się do rosyjskich łagrów. Dwa razy przez ścieżkę zdrowia i przejrzy na oczy – pod warunkiem, że się ostaną po tych zabiegach.

9.”A ja to bym chciał być czasem sponiewierany w konfesjonale!”

– Homo-masochista, jak uroczo. Nic dodać nic ująć…

10. Tadeusz Boy-Żeleński  – „specjalizował się w deprawacji”

– Gdyby żył , Fronda.pl nie miałaby prawa bytu. Zginęłaby, dzięki selekcji naturalnej.

11. „Postronne osoby czują kochających inaczej; zwieracze ulegają rozluźnieniu i kał wydobywa się niekontrolowanie, co skutkuje smrodem Pederasty. „

– rzekł ultra katol – homofob, tak bardzo wykształcony w dziedzinie medycyny i luźnych zwieraczy. Poleciłabym się dokształcić i zostawić w spokoju zwieracze homoseksualistów, zwłaszcza, że to nie jest sprawa ani Katolików ani „doktorów habilitantów” z Frondy.

12. „Hitler też opętał Niemców metodą malych kroczków. Babrający się w kale pederaści mają najwyraźniej ten sam plan.”

– „Hitler powtarzał, że nie chciał wojny wcale – czemu ciągle do mnie mówisz per „Ty Pedale” ? – cytując Kazika. Nie widziałam jeszcze homoseksualistów, którzy babraliby się w kale , celem opanowania świata mocą „tęczowego pedalstwa”. A może coś mi umknęło? HELP.

13. „Gender ma swój konkretny cel – chce zniszczyć tradycyjną rodzinę, i w jej miejsce wprowadzić związki oparte na zaburzeniach seksualnych. Warto dodać (…), że ta zbrodnicza praktyka jest potrzebna tyrani by spacyfikować opór społeczny wobec zniewalania, opór którego fundamentem są tradycyjne instytucje – związki heteroseksualne, rodziny, kościół i naród.
Skutkiem genderowej pseudo edukacji są zaburzenia psychiczne u dzieci podawanych w przedszkolach i szkołach tej toksycznej patologii. Zgodnie z gender dzieci już w przedszkolach są trute pornografią i negacja tradycyjnych wartości. Rodzice broniący swoich dzieci są prześladowani przez lewicowe władze”

– Albo coś ze mną nie tak, albo nie dociera do mnie geniusz zawarty w tym tekście. Autor powinien sobie zafundować jakąś terapię wstrząsową – albo lepiej! Przestać brać hormony/zmienić te, które bierze/ zacząć brać jakiekolwiek – najlepiej końskie…Polecam zostawić w spokoju ludzi, którzy nie czują się dobrze w swojej płci. To samo tyczy się homoseksualistów – Nie wasze dupy, nie wasze zmartwienie,a i tak lepiej wychowają dzieci niż wy – zagorzali katolicy.

14. „Być mężczyzną – to zadanie i zaszczyt. Być z siebie dumnym – to NAGRODA. Prawda istnieje i jest tylko jedna. A miękkie kompetencje, miękkie poglądy, gumowe sumienia i rozciągliwe odbyty zostawmy ciotom.”

– Poproszę o spotkanie z tym panem/kobietą face to face. Przyprowadzę swoich znajomych gejów, którzy równie dobrze mogą być dublerami Vina Disela czy Jasona Momoa aka Khal Drogo z Gry o Tron.
Bycie mężczyzną to zaszczyt – wpierdolenie żonie, bo zupa była nie słona/ była za słona – to obowiązek i nagroda za egzystencję, wszak mężczyzna mając dwie głowy myśli więcej,a kobieta mając cztery wargi mówi więcej…tak? How about no?

15. „Homoseksualiści – to wybór : czy być CZŁOWIEKIEM, czy „tęczą””

– Będę troskliwym misiem, albo lepiej – kucykiem pony z tatuażem na dupie! Mogę? A nie..nie mogę. Nie jestem homoseksualna. Więc jako biseksualna istota mogę być tylko dwukolorowa – smutek i żal.

16.”Po prostu homoseksualiści nie są równymi osobami. Stoją niżej w hierarchii społecznej (a jako konserwatyści uznajemy właśnie istnienie tej hierarchii). Tak samo prostytutka nie jest równa prawdziwej damie.”

– Muszę to przemyśleć. Chyba ktoś wskrzesił Endrju Leppera. Hierarchia społeczna ze względu na orientację seksualną? Ze względu na wykonywany zawód (prostytutka to najstarszy zawód świata)? Dopuśćmy tego pana/panią do władzy, a odpali ponownie obozy koncentracyjne i wybuduje Getta dla homosiów. Biedny sodomici! Oh biada im! – ciekawa jestem co by zrobił z biseksualnymi ludźmi…osobne Getta czy wpieprzyć wszystko do jednego ,bo to ta sama hołota?

17.”Po odejściu od moralności chrześcijańskiej, jedynej najrozsądniejszej filozofii życia, świat musi dziś walczyć z epidemią wirusa HIV.”

– Dobra! Przyznawać się, który taki mądry i rozprowadził HIV po ludziach do tego stopnia,że to epidemia?! – swoją drogą, jeszcze nie słyszałam, żeby to epidemią było…

18.”Jestem katolikiem tolerującym homoseksualizm

Słowo ”tolerancja” pochodzi od łacińskiego słowa tolerantia, ae – odporność, dzielność cierpliwa wytrwałość, zaś bezokolicznik tolerare tłumaczy się jako wytrzymywać, znosić, przecierpieć, opierać się (komuś, czemuś).
(…)
Zatem, jako osoby tolerancyjne, jesteśmy odporni na zakłamanie, jakie niesie ze sobą ideologia homoseksualna. Wykazywać musimy odwagę w tolerancji (opieraniu się) indoktrynacji społeczeństwa. Chrześcijanie, a zwłaszcza katolicy mają szczególne zadanie w proklamowaniu tak rozumianej tolerancji.
(…)
Musimy tolerować (przecierpieć) często agresywny atak ideologii która godzi w wartości takie jak wiara i rodzina. Społeczeństwo, które zrozumie słowo „tolerancja” jako „akceptacja” nieuchronnie toczyć się będzie po równi pochyłej. Tolerancja chrześcijańska to cierpliwa wytrwałość w dążeniu do prawdy, która jest ugruntowana, stateczna. Ideologia homo jest tylko niestabilną nadbudową prawdy, która wcześniej czy później wykruszy się. Trzeba nam tylko to tolerować (przecierpieć) a więc podjąć cierpienie związane z walką o zdrowie ludzi dotkniętych skłonnościami homoseksualnymi, podjąć cierpienie w walce o zdrowe zasady życia. Cierpienie to nie jest biernym przyjmowaniem ciosów, ale aktywnym działaniem-walką na różnych płaszczyznach.

Jako przykład tak rozumianej tolerancji (opieranie się komuś, czemuś) można przywołać działania Chorwatów popierających w swoim kraju oddolną inicjatywę „W imieniu rodziny” promującą pozytywną odpowiedź na pytanie w referendum: Czy chcesz, by do konstytucji Republiki Chorwacji wprowadzić zapis stanowiący, że małżeństwo jest życiowym związkiem zawartym pomiędzy kobietą i mężczyzną?”. Pomimo silnego oporu i medialnej nagonki lewicy, Chorwaci w dwa tygodnie zebrali 700 tys. podpisów popierających inicjatywę.”

– Z dniem dzisiejszym, dzięki forum Fonda.pl, świat obiegło nowe odkrycie pewnego „tolerancyjnego Katolika” – Homoseksualizm nie jest orientacją seksualną, a „ideologią istnienia” – zatem Homoseksualiści pragnący legalizacji związków (można i powiedzieć, że małżeństw) jednopłciowych to zwykli despoci, jak Adolf Hitler? Wait…WHAT? Ah! No tak…to tylko zdanie autora…Nazizm też się wykruszy…w końcu to tylko ideologia. – borze tucholski, co ja czytam…

19. „- Postulujesz o karę śmierci za in vitro?
– Tak. Dla lekarzy, którzy to wykonują, bowiem uśmiercają tzw. embriony, czyli de facto ludzi.”

– wonieje ideologią pani M. Żuraw – „Wolność dla OśmiokomórkowcóFF!” *wielki transparent przed sejmem podczas przegłosowania in vitro* – Tak w ogóle to dlaczego in vitro jest złe? Co? Ludzie mają ból egzystencjalny bo kobiety chcą rodzić dzieci z probówki? Tak samo jak z aborcją? Państwo Katolicy urządzają sobie wystawy przed „Magicznymi Zamkami z dzwonkami” – owe wystawy przedstawiają rozczłonkowane ciała płodów, kompletnie pokryte krwią i wodami płodowymi – to ma być ta mało inwazyjna perswazja, że aborcja jest zła? Ale jak to się ma do in vitro? Bo zarodki są zamrażane? Nie no litości… in vitro jest dla tych, którzy chcą mieć dzieci, a aborcja dla tych, którzy tych dzieci nie chcą – bądź nie mogą mieć (tak, aborcja ratuje życie – ku zaskoczeniu większości).

20. „Wygląda na to, że o ludobójstwach dokonanych przez ateistów wiedzą wszyscy poza… ateistami. Żaden ze spotkanych przeze mnie ateistów nie powiedział, że przeprasza za zbrodnie dokonane przez systemy ateistyczne i że on sam próbuje wyciągać wnioski z najnowszej choćby historii.”

– Powiem coś za co mnie ksiądz wyrzucał z klasy na religii : Wy za krucjaty dalej nie przeprosiliście – to my za ludobójstwa mamy przepraszać? Palenie czarownic (kobiet wykształconych na tamte czasy) było dobre? Jeśli było i te wszystkie bezpodstawnie zamordowane istoty ludzkie, według kościoła na to zasłużyły to ja się wypisuje z bycia człowiekiem i zostanę amebą – albo lisem. Wa-pow-pow-pow-pow!

21.”Wywalić za granice tą czerwoną hołotę. To jedyne lekarstwo dla Polski. Zacząć od Herr Von SS-Waffen Pół-tuska, a skończyć na wszystkich prezesach i dyrektorach publicznych instytucji. Tak nam dopomóż Panie Boże Wszechmogący i wszyscy Święci!”

– Gdzie się tacy ludzie uchowali, przed obozami koncentracyjnymi i wywozami na Sybir? Ja rozumiem, że polityka to zło i makabra, ale…dobra…po prostu wrzucę piosenkę o „wszystkich Świętych”, o których prosi autor…

22. „Zaczęło się usuwanie patriotów z Fejzbuka
No i się zaczęło… Lewactwo na wyścigi zgłasza strony patriotyczne i katolickie, nawet te, gdzie nie ma nic obraźliwego. Żydowskiemu Fejzbukowi w to tylko graj. Zaczęło się publiczne dyskryminowanie patriotów, w mdiach dano już przyzwolenie na nienawiść wobec obrońców Narodu. Ratujmy się, bo za kilka lat może trzeba będzie zejść do podziemia…To wszystko nasuwa mi podejrzenie, że ruską budę spalili podstawieni prowoktorzy – żeby teraz prześladować niewinnych ludzi i wyrzucać ich z przestrzeni publicznej.”

– Kolejna nowość światopoglądowa: największy serwis społecznościowy „Facebook” jest siedliskiem narodowości żydowskiej, oraz fanpage nie potępiające odmienności w orientacji seksualnej, potępiają „patriotyczne i katolickie” fanpage…= Facebook serwisem propagującym lewactwo = mądrość z gatunku ” Ale gdyby tak podłączyć dwie cytryny kablem…” – tak do pana/pani autora – mylisz pojęcia. Zgłaszanie stron namawiających do rasizmu i nękania ,a „prześladowanie niewinnych ludzi i wyrzucanie ich z przestrzeni publicznej” to zupełnie inne rzeczy , kochanie. Doucz się, a potem płacz, że internet Cię nie kocha – polecam słownik Kopalińskiego, albo wujka Google.

23. „Idiotyzmem i zboczeniem jest zbliżenie analne, zakazywanie obnoszenia się z takim zachowaniem jest objawem zdrowego rozsądku.”

– A usunięcie Fonda.pl byłoby aktem filantropii…jak już pisałam – nie Twoja dupa, nie Twój problem.

24.”Zbydlęceni chorobą seksualną pederaści potrafią splugawić wszystko, nawet to co kojarzy się z najpiękniejszymi rzeczami i co jest wspaniałym dziełem Bożym. Rąbanie chłopa przez drugiego chlopa w śmierdzącą dupę przez pederastyczne władze naszego kraju u euorkołchozu uznano za „prawo człowieka”.”

– Nie mogę złapać oddechu…Nie ma czegoś takiego jak „wspaniałe dzieło Boże”. Jakby się ludzie ( ci co wierzą w Boga) przyjrzeli dziejom chrześcijaństwa to może by do nich dotarło, że Bóg to tak naprawdę rozkapryszona istota z nadnaturalnymi mocami, która dla zabicia czasu wieczności, zakłada się z Lucyferem co człowiek przetrwa ,a czego nie i kiedy się załamie/zachwieje na wierze – taka jest moja opinia.

25.”Religia w sporej części jest wpisana w geny. Amerykanie opracowali nawet wirusa blokującego „gen boga”. Osoba nim porażona nie może doświadczać mistyki. Ma uszkodzony mózg.”

– Zależy czym dla autora jest „mistyka”. Nie jestem spokrewniona z żadnym „H”amerykańcem, ani nie czuję też jakoś duchowo natchniona przez Boga, tylko dlatego, że moja rodzicielka wierzy…mam spaczone geny, albo autor jest zwyczajnie popaprany.
Raczej to drugie, bo ani nie jestem po porażeniu mózgowym ani nie mam dodatkowego chromosomu.

Podsumowując: Fonda.pl to siedlisko ultra Katolików, którzy pozjadali wszystkie rozumy, złapali Boga za nogi i tak naprawdę gardzą wszystkim prócz Katolików i Miłosiernego Ojca, Idealnego Stwórcy. Czasami się zastanawiam – po co to komu? Ten portal chyba powstał tylko po to, żeby inni mieli świadomość, że na świecie żyją głupsi od nich – osobiście dowartościowałam się niemiłosiernie po dwóch godzinach przeglądania takich perełek na „Mądrościach z Fondy„.

Na pożegnanie coś muzycznego, żeby mózg trochę odparował z nadmiaru Fondy :

Dowartościowany Dwarf, 🙂

Reklamy

2 uwagi do wpisu “” Drogą dedukcji dojść do konkluzji…” czyli przeglądanie forum dyskusyjnego Fronda.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s